Обележена школска слава Свети Сава

Средња стручна школа Душан Тривунац Драгош Сврљиг

У петак у филскултурној сали Средње стручне школе “Душан Тривунац Драгош“ Сврљиг приређено је обележавање школске Славе Св. Сава – сечењем славског колача, молитвом и  приредбом коју су припремили учесници драмске секције ССШ “Душан Тривунац Драгош“ под називом “Ординација“.

Овогодишњи колачари на обележавању Св. Саве била је породица Арсић, док је колач за наредну годину преузела породица Благојевић, такође из Сврљига.

У име колектива присутне је поздравила директорка Лела Митић, а у име Локалне самоуправе свечаности су присуствовали помоћник председнице општине Мирослав Марковић и народни посланик Милија Милетић.

Набавка – услуге организовања екскурзије у школској 2023/2024 години за ученике четвртог разреда Стручне „Душан Тривунац Драгош“ у Сврљигу

Набавка -услуге организовања екскурзије у школској 2023/2024 години за ученике четвртог разреда Стручне „Душан Тривунац Драгош“ у Сврљигу. Одлука

Опширније »

ОБАВЕШТЕЊЕ