Помоћ угроженима од поплава

Средња стручна школа Душан Тривунац Драгош Сврљиг

Одељење IV/3 средње стручне школе “Душан Тривунац Драгош“ Сврљиг донирало је 21.170,00 динара као помоћ угроженима од поплава на територији Републике Србије.

Уплата је извршена од новца којим је требало ангажовати трубаче, али су средњошколци одустали од тога и сакупљена средства уплатили на рачун Владе, за помоћ угроженима од поплава.

Ови ученици – матуранти одељења IV/3, одрекли су се и мајица које су требале да се штампају поводом дана матуре.

Биљана Илић, разредна овог одељења има разлог више да се поноси својим ученицима.

Иначе, данас је дан матуре који почиње од 19,00 испред Средње школе.

Набавка – услуге организовања екскурзије у школској 2023/2024 години за ученике четвртог разреда Стручне „Душан Тривунац Драгош“ у Сврљигу

Набавка -услуге организовања екскурзије у школској 2023/2024 години за ученике четвртог разреда Стручне „Душан Тривунац Драгош“ у Сврљигу. Одлука

Опширније »

ОБАВЕШТЕЊЕ