Ученици блистали на такмичењу „Пословни изазов”

Средња стручна школа Душан Тривунац Драгош Сврљиг

Председница општине Сврљиг Јелена Трифуновић приредила је свечани пријем за ученике средње стручне школе “Душан Тривунац Драгош“ који су на регионалном такмичењу средњошколаца у предузетничким вештинама „Пословни изазов” које је одржано 4. новембра 2015. године у Лесковцу, освојили прво и друго место.

У победничком тиму нашао се Петар Маринковић из Сврљига, а у тиму који је освојио друго место била је Сврљижанка Емилија Милетић.

На такмичењу су учествовали и Страхиња Алексић и Емилија Станојевић, такође ученици из Сврљига, који су остварили запажене резултате.

Председница општине Јелена Трифуновић уприличила је пријем поделом пригодних поклона ученицима.

Обавештење

Поштована/-и, У складу са Одлуком о проглашењу ванредног стања на целој триторији Републике Србије, која

Опширније »